Mall.cz

Mall.cz

Efektivní řízení sezóny
Díky zavedení S&OP

V oblasti on-line prodeje, kde je hlavní sezóna většinou pouze několik týdnů v roce, je správné plánování jeden z klíčových předpokladů prosperity a udržitelnosti podnikání. Být připraven a nabízet ve správný čas to správné zboží v dostatečném množství začíná perfektním naplánováním sezóny a končí bezchybnou realizací.

Právě dobře navržený a implementovaný proces S&OP umožní zvládnout vánoční sezónu bez zbytečného stresu a vydělat více. Stejně jako jednomu z největších lídrů e-commerce v ČR, společnosti Mall.cz., kde Logio implementovalo software VERITICO PLAN.

Díky zavedení S&OP se podařilo ideálně načasovat a zvládnout naskladnění toho správného zboží pro vánoční sezónu. To vedlo nejen ke zvýšení výkonu skladu, ale také k co možná nejrychlejšímu doručení zboží zákazníkům.

customer
„Díky zavedení S&OP se nám podařilo ve spolupráci s Logio a jejich nástroji ideálně načasovat a zvládnout naskladnění toho správného zboží pro vánoční sezónu. To vedlo nejen k zvýšení výkonu skladu, ale také k co možná nejrychlejšímu doručení zboží našim zákazníkům.“
Mall.cz
Jitka Dvořáková
General Manager at CZC.cz & Regional Director Mall Group
Chcete vydělávat díky chytrému využití dat?
Kontaktujte nás a probereme s vámi všechny možnosti. Každá firma je jiná, a proto vám rádi přizpůsobíme plán na míru.