Partnerský program, jak ho neznáte

Přidejte se do sítě firem, které mění svět Supply Chainu.

Revoluční platforma spolu s unikátním spektrem znalostí vás zařadí mezi nepostradatelné součásti každé větší či menší společnosti.

image
Partnerský program Logio nabízí nadstandardní benefity, odborné zázemí a kvalifikovaný personál, který je vám kdykoliv k dispozici.
Staňte se součástí našeho partnerského programu. Implementujte řešení s globálním dopadem.

Partnerství výhodné pro všechny

V čem bude naše společné řešení jedinečné? Logio nabízí revoluční software, který přináší maximální hodnotu klientovi, jenž již disponuje vysokou odborností a znalostí trhu. To uspokojí všechny. Díky této „win-win-win“ filozofii přispívají všechny strany k nejvyššímu cíli, kterým je automatizované a efektivní řízení dodavatelského řetězce bez zbytečného plýtvání.

Špička ve svém oboru

Software Logio je zalistován ve studii Gartner Market Guide a poskytuje konkurenční výhodu, protože umožňuje partnerům nabídnout svým klientům integrované řešení pro řízení cen a propagací, předpovídání prodeje a plánování poptávky, řízení zásob a jejich doplňování, plánování prodeje a provozu a plánování distribuční strategie – to vše na jednom místě.

Obchodní zaměření

Logio aktivně podporuje obchodní plánování partnera a jednotlivé prodejní aktivity. Partner může využívat širokou škálu stávajících prodejních a marketingových materiálů a spolupracovat se společností Logio na marketingových kampaních šitých na míru. Dlouhodobý rozvoj a ziskovost jsou hlavními hnacími silami našeho společného úsilí.

Onboarding, dokumentace a technická podpora

Našim klientům vždy nabízíme nejvyšší kvalitu. Proto partnerům poskytuje společnost Logio plnou a aktivní podporu během procesu onboardingu a implementace u klienta. Odborníci Logio provedou partnera celým procesem, aby se stal plně nezávislým. Po celou dobu je k dispozici podrobná dokumentace a komplexní servis. Nejedná se o jednorázovou záležitost, ale o trvalý a systematický vztah.

Partner implementuje a servisuje naše řešení pro klienta s plnou podporou společnosti Logio. Klient a partner maximalizují obchodní přínosy řešení.

VÍTEJTE V BUDOUCNOSTI LOGISTIKY
Chcete se připojit k našemu partnerskému programu?
Kontaktujte nás a probereme s vámi všechny možnosti.