VERITICO AI zajišťuje transparentnost v retailu

VERITICO AI spojuje všechny části naší platformy jako puzzle. Díky možnostem získávání dat a předpovědí poskytuje provozovatelům maloobchodu kompletní přehled o každodenním toku zásob, dynamice prodeje a chování zákazníků v celém dodavatelském řetězci.
VERITICO AI
Zvolte si velikost řešení přesně podle svých potřeb

Každá část platformy VERITICO funguje samostatně, ale jakmile se všechny části spojí, vznikne výjimečná synergie. To dává zcela nový význam stále populárnějšímu termínu „umělá inteligence“. Neuronová síť dodavatelského řetězce bude fungovat nejlépe a naplno, až budou všechny části našeho řešení propojeny.

image

Chytrá řešení a umělá inteligence jsou všude kolem nás, ale jak je vlastně popsat? Ve zkratce umožňují strojům napodobovat lidské dovednosti, ať už jde o myšlení, učení, plánování, nebo dokonce kreativitu. Nejde jen o to přiblížit se lidem, ale vykonávat některé činnosti dokonce lépe.

Přesně to dělá VERITICO AI. Spojuje technologii s lidskostí a zohledňuje nabyté zkušenosti a poznatky.

Neexistuje žádný zázračný lék, který by odstranil všechny zásadní nedostatky a rizika dodavatelského řetězce. Alespoň prozatím ne.

Jakýkoli systém umělé inteligence je jen tak dobrý, jak dobrá jsou data, která dostává. Dodavatelský řetězec je na data bohatý, což z něj činí ideálního kandidáta na optimalizaci pomocí AI. Právě k tomu využíváme VERITICO – k lepšímu vyhodnocování velkých dat. Všechny technologie však využíváme opatrně, s respektem a pouze tam, kde přináší lepší výsledky.

image
image
supply chain
Chcete, aby chytrá data řídila vaše maloobchodní operace?
Kontaktujte nás a probereme s vámi všechny možnosti. Každý maloobchodní podnik je jiný, a proto vám rádi přizpůsobíme plán na míru.